Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Akcesoria

Skate Akcesoria i nie tylko.

W naszym skateshopie  znajdziecie mnóstwo dodatków, zbiór gadżetów codziennego użytku, takich jak paski, portfele, naszywki, łańcuchy, kety, okulary a nawet kultowe FAT lace.

Modne okulary wyj384ne od Diamante Wear

Od dłuższego czasu streetwear'owa marka diamante ma w swej kolekcji kolorowe okulary przeciwsłoneczne, ale to właśnie kontrowersyjne hasła w stylu party hard sprawiły, że firma ta zaistniała u szerszego odbiorcy, ulicznej odzieży streetwerowej, tak licznie występującej w naszym skateshopie. Najnowsza kolekcja zaskoczyła wszystkich! Oksy od Diamante mają nowe hasła, firma idzie jeszcze dalej, wyj384ne i fuck everything to sztandarowe projekty ciągnące całą kolekcje.

Legendarne Laces Fatties

Kto z nas nie wspomina szalonych lat 90' w których ze sceny klubowej powiewał tłusty beat i ostry uliczny przekaz raperów takich jak Public Enemy, czy legendarny Wu-Tang-Clan i ich  samurajski kodeks, a może  Mix Master Mike i ikona dzisiejszej pop kultury The  Bestie Boys. B-boy'je tańczyli już nie tylko w swoich lokalnych gettach w swoich superstar-ach, wywijając nogami z wplecionymi Fat laces'ami. Poczuj ten szalony czas ! Wszystko znajdziecie online ale czekamy na was w naszych sklepach stacjonarnych Chrom Gdynia i Chrom Gdańsk.


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.