Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Skate Akcesoria i nie tylko

 

W naszym Skejtshopie znajdziedzie mnóstwo dodatków, zbiór gadżetów codziennego użytku takich jak paski , portfele , naszywki , łańcuchy, kety, okulary a nawet kultowe fat laces.

 

 

Modne okulary wyj384ne od Diamante Wear

 

Od dłuższego czasu streetwear'owa marka diamante ma w swej kolekcji kolorowe okulary przeciwsłoneczne,ale to właśnie kontrowersyjne hasła w stylu party hard

sprawiła że firma ta zaistniała u szerszego odbiorcy  ulicznej odzieży streetwerowej tak licznie wystepujacej w naszym skateshopie. 

Najnowsza kolekcja zaskoczyła wszystkich! Oksy od Diamante wypuszcznowe hasła  i idzie jeszcze dalej, wyj384ne i fuck everything to sztandarowe projekty ciagnące całą kolekcje.

 

 

Legendarne Laces Fatties

 

Kto z nas nie wspomina szalonych lat 90' w których ze sceny klubowej powiewał tłusty beat i ostry uliczny przekaz raperów takich jak Public Enemy,

czy legendarny Wu-Tang-Clan i ich  samurajski kodeks,a może  Mix Master Mike i ikona dzisiejszej pop kultury The  Bestie Boys.

B-boy'je tańczyli już nie tylko w swoich lokalnych gettach w swoich superstarach wywijając nogami z wplecionymi Fat laces'ami

Poczuj ten szalony czas !

Wszystko znajdziecie online

ale czekamy na was w naszych sklepach stacjonarnych Chrom Gdynia i Chrom Gdańsk.

 

 

 

 


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.