Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

CHAMPION

Firma powstała w 1919 roku jako Knickerbocker Knitting Mills, dzięki połączeniu sił trzech braci rodziny Feinbloom, którzy chcieli stworzyć nową, ekscytującą markę odzieżową w Rochester w stanie Nowy Jork. 

Znane wszystkim „C” Championa pojawiło się po raz pierwszy w 1956 roku i od tego momentu jest umieszczane na lewym rękawie każdej bluzy. To logo jest symbolem autentyczności, noszone przez artystów, sportowców i kreatywnych twórców na całym świecie, dlatego stało się synonimem Championa.

Champion ma ugruntowane miejsce w elicie marek sportswear. W swoim portfolio posiada wiele kultowych modeli powstałych przez połączenie oryginalnych projektów z mistrzowskim rzemiosłem i współczesnymi detalami. Są to przede wszystkim produkty o wyraźnie sportowym kroju, mimo to oczywiście równie dobrze sprawdzają się w stylizacjach codziennych.

Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.