Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 3.2640626700033 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Already I used the discount code.
This e-mail address is incorrect.
discount code was sent e-mail


Promotion only for new customers.
0

Karta podarunkowa

Bon na zakupy w naszym skateshopie to najlepszy prezent !

E-karta oraz karta podarunkowa dostępna w naszym skate sklepie Gdańsk i Gdynia.

Karta podarunkowa pomoże Ci odetchnąć z ulgą przy dokonaniu trudnych wyborów, takich jak kupno prezentów dla znajomych, rodziny, przyjaciół.

Kartę podarunkową możecie w prosty sposób nabyć w naszym sklepie stacjonarnym. W sklepie Chrom Gdynia i Chrom Gdańsk w postaci fizycznej karty, którą swobodnie możecie wymienić na każdy artykuł z naszej bogatej oferty. Od przysłowiowych skarpetek i boxerek przez wysublimowane kolekcje Polskich producentów street wear'owych i ich akcesoria takie jak: czapki , snapy , kaszkiety, baseballówki , Bandamy , szaliki , portfele i paski. Nabyć u nas można wszytko co jest potrzebne, by stać się ulicznym artystą od takich producentów jak: Grog , Molotow , Clash Paint , Ironlak , On The Run , Loop Colors , Montana Cans . Liderzy rynku graffiti , a wszystko to w zasięgu ręki, a raczej w zasieku waszej zakupionej karty podarunkowej.

Kolejną możliwością jest zakup online naszej karty, która występuje w dwóch wariantach.

Pierwszy z nich to możliwość zakupu e-karty podarunkowej, metoda ta polega na zakupie karty przez naszą stronę internetową, dokonaj zakupu, zapłać i na maila otrzymasz specjalny kod na równowartość zakupionych e-kart podarunkowych.

Realizacja tej karty odbywa się tylko drogą elektroniczna czy zakupu w naszym skateshopie internetowym. Druga metoda to ta sama ścieżka zakupu przez internet , a następnie otrzymacie państwo fizycznie naszą kartę-bon, którą będziecie mogli, zapłacić w sklepie stacjonarnym. Zakup naszego bonu podarunkowego zawsze sprawi dużo radości i uwolni was od nietrafionych zakupów. Niech już teraz bliska Ci osoba cieszy się, z zakupów w naszym skateshopie.

Shop contact

Having trouble with your order?

Call us or send us an e-mail message.