Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 3.2800507314513 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Already I used the discount code.
This e-mail address is incorrect.
discount code was sent e-mail


Promotion only for new customers.
0

Longboard-Cruiser

Wszyscy miłośnicy jazdy na deskorolce z pewnością docenią nasze wyjątkowe propozycje, które pozwolą na oddawanie się ukochanemu sportowi na wiele różnych sposobów! W naszej ofercie znajdują się zarówno modele longboard, jak i cruiser. Przypomnijmy – pierwszy z nich to dłuższy i zwężony wariant klasycznego modelu, natomiast drugi jest ich połączeniem. Który będzie lepszy dla Ciebie?

Deskorolki longobard i cruiser

Nie chcemy wybierać za naszych Klientów - to w końcu od Was zależy, na jaki model się zdecydujecie. Jedno jest pewne – wszystkie nasze propozycje to wysokiej klasy sprzęty, które zapewnią zarówno początkującym, jak i zaawansowanym sportowcom niesamowite wrażenia z jazdy. Znajdują się tu także modele pintail, które są krótsze i jeszcze bardziej zwężone na krańcach, przez co idealnie nadają się w momencie, w którym dopiero uczymy się lub doskonalimy naukę jazdy.

Modele dla każdego!

Deska longboard lub cruiser to nie jeden model – to ogrom propozycji, z których każdy miłośnik tego sportu wybierze dla siebie idealny wariant! Niezależnie, czy zależy Ci na jeździe freeride, freestyle, czy może Twoją pasją jest styl dance, u nas znajdziesz najlepszy model dla siebie. Proponujemy również wspaniałe sprzęty, które umożliwiają cruising, downhill oraz zwykły, najpopularniejszy push. Każda z naszych propozycji w naszym sklepie jest dokładnie opisana – nie tylko jeśli chodzi o proponowane typy jazd, ale również dokładne wymiary oraz wytrzymałość i udźwig. Dodatkowo, dzięki dokładnym danym zapoznasz się z materiałem, z którego wykonane są blaty. Deskorolka cruiser, longboard, typ pintail a może kicktail? Z nami wybierzesz wariant dla siebie!

Chrom to sklep, w którym każdy z Was kupi wymarzoną deskę, która umożliwi zarówno wykonywanie trików, jak i naukę jazdy po mieście. Niezależnie, czy wybierzesz typ cruiser czy longboard – u nas masz ogromny wybór, nie tylko jeśli chodzi o wymiary, koła i materiały, z których wykonane zostały blaty, ale również o estetykę! Ogromny wybór różnorodnych wzorów i kolorystyki pozwoli na dopasowanie sprzętu nie tylko do swoich umiejętności, ale również gustu!


Shop contact

Having trouble with your order?

Call us or send us an e-mail message.