Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 3.2640626700033 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Already I used the discount code.
This e-mail address is incorrect.
discount code was sent e-mail


Promotion only for new customers.
0

Trucki do deskorolki

Oferta sklepu Chrom nie byłaby pełna, gdyby nie można było się u nas zaopatrzyć w trucki do deskorolki. Proponujemy szeroką gamę tych elementów - nasze produkty różnią się nie tylko wysokością, ale również ciężarem oraz wykonaniem. Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy, po podjęciu decyzji związanej z parametrami technicznymi, będzie mógł wybrać wariant, który jest najlepszy także pod względem estetycznym.

Każdy sportowiec, zarówno zawodowy, początkujący, jak i amator jeżdżący na swoim skateboardzie dla przyjemności, z pewnością wie, jak ważnym elementem jest truck. Deskorolka bez niego nie mogłaby poddać się ruchom osoby uprawiającej sport, niemożliwe byłyby wszelkiego rodzaju pochylenia, które są jednym z podstawowych ruchów, jakie można nadać swojemu sprzętowi.

W naszej ofercie znajdują się produkty znanych i cenionych marek, w tym FLIP, VENTURE czy INDEPENDENT. Dzięki nim, każdy zainteresowany znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie, które pozwoli na jeszcze lepsze oddawanie się ukochanej pasji – zapraszamy na zakupy do sklepu Chrom!


Shop contact

Having trouble with your order?

Call us or send us an e-mail message.