Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 3.1938677738742 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Already I used the discount code.
This e-mail address is incorrect.
discount code was sent e-mail


Promotion only for new customers.
0

Daszki na głowę

Daszki na głowę w skateshopie.

Daszek jako praktyczna ochrona przed słońcem.

Od niepamiętnych czasów, daszki zawsze odgrywały praktyczną rolę ochrony głowy i oczu , przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Nie musimy już nosić niewygodnych okularów przeciw słonecznych. Daszki męskie idealnie zastępują okulary, znajdziesz je w naszym skateshopie w szerokim wyborze fasonów, w różnych wariantach i zestawieniach kolorystycznych. Daszki to również wybierany, często dodatek do męskiego ubioru. Dopełnia indywidualny styl każdego mężczyzny, dobierany do modnych spodni joggerów lub sportowych marynarek. Wszystkie dostępne w sklepie daszki męskie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Oddychające tkaniny użyte do produkcji daszków zapewnią nam ochroną i komfort przed nadmiernym potem w upalne dni. Wszystkie nasze produkty znajdziesz w sklepie stacjonarnym w Gdańsku, ale nie wahaj się i skorzystaj z naszej strony online . Zobaczysz jak łatwo, robi się zakupy przez internet , nie wychodząc z domu.

 


Shop contact

Having trouble with your order?

Call us or send us an e-mail message.