Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • YOW
  YOW

  YOW YOUR OWN WAVE Surfskate Longboard

  YOW czyli Your Own Wave to producent systemu trucków umożliwiający jazdę na desce bez odpychania, a do tego dającym odczucia jak podczas surfowania po falach. Możesz zmienić sposób jazdy YOW dzięki 3 różnym twardościom sprężystym zawartym w systemie YOW. Miękka, aby odtworzyć wrażenia z surfingu i szybkie radykalne zwroty krótkiej deski surfingowej. Średni dla zrównoważonej atmosfery i zabawy. I twardy, umożliwiający bardziej miękkie, szersze skręty i większą kontrolę przy dużej prędkości. YOW zawiera również system blokowania, który jest kolejną ważną innowacją, prosty klucz pozwoli ci zablokować lub "wyłączyć" system YOW i używać go jako zwykłej deskorolki, więc masz jednocześnie surf-skate i cruiser.

  Produktów w sklepie: 8
 • YUPOONG

  YUPOONG Flexfit Snapback Czapki

  YUPOONG jest jednym z największych na świecie dostawców niestandardowych nakryć głowy. Produkujemy czapki dla najbardziej renomowanych marek w sporcie, odzieży ulicznej, sportach wyczynowych, golfie, a także oferujemy szeroki wybór najlepszych czapek do sprzedaży hurtowej. Yupoong w swojej ofercie ma czapki flexfit, kapelusze, fullcapy, snapbacki i czapki bawełniane.

  Produktów w sklepie: 19
Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.