Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Deskorolki i akcesoria-longboard| Gdańsk - Skateshop online

Deskorolki i Longbaordy i ich akcesoria-Gdańsk | Gdynia

Miano najstarszego polskiego skateshopu zobowiązuje — zapewniamy ogromny wybór części oraz akcesoriów do skateboardu. Sprawdź i kup: części do deskorolek, deski, papiery samoprzylepne, kółka, trucki oraz inne elementy niezbędne do złożenia własnej deski. Jeżeli interesują Cię najlepsze części do deskorolek, to nie musisz już szukać dalej! Kupisz tu również kompletne deskorolki gotowe do jazdy! Polecamy deskorolki fiszka, trucki, cruizer czy longboardy od topowych światowych firm. Takie marki jak choćby Independent, Thunder czy Bones to absolutna światowa czołówka jeżeli chodzi o skateboard. Jart skateboard to największy europejski producent desek i części do nich, posiada własną nowoczesna fabrykę i technologie produkcji, dzięki takiemu zapleczu deskorolki od Jart skateboard mogą powstawać w Europie. W ofercie naszego skateshopu znajdziesz je wszystkie w doskonałych cenach!

Skateshop to miejsce, gdzie złożysz swoją własną deskorolkę-Chrom Gdańsk

Składając deskę, zacznij od wyboru ręcznie robionego blatu do deskorolki . W zależności od twoich wymagań i preferencji masz do wyboru deski wąskie, szersze i bardzo szerokie. Te wąskie, przeznaczone dla najmłodszych skejtów, najczęściej występują w rozmiarach 7,75cala 7,8cala i 8 cala. Przeznaczone są głównie do pierwszych kroków na desce lub do tzw. technicznej jazdy. W deskach tych wąska talia sprzyja nauce trików jak i późniejszemu dokształcaniu się w tej dziedzinie. Decki szersze występują w rozmiarach 8,1cala, 8,25cala i 8,5 cala a głównym ich przeznaczeniem jest jazda w skateparkach, jak i po różnego rodzaju spotach. Wielkie deski, przysłowiowe łopaty swoje przeznaczenie znalazły w skateparkach i w wielkich bowlach, na dużych rampach, gdzie szerokość deski gwarantuje dużą stabilność, tak potrzebną na tych, zazwyczaj dużych przeszkodach.

W Skateshopie czeka na ciebie ogromny wybór trucków do deskorolki.

Jest to kolejna ważna część skateboardu, którą należy dobrać do wybranego na początku blatu, i tak do mniejszych desek wybieramy trucki, które nie będą przekraczać szerokości 8 cali, by nie mogły wystawać poza deskę i jednocześnie utrudniać poruszanie się. W tym przedziale trucki występują w zależności od firmy pod symbolami 4.7 , 4.9, 5.0 lub 129, 139, 145. Należy w tych wyborach polegać na opinii naszego sprzedawcy, który spokojnie wybierze dla Ciebie najlepszą opcję. Do szerszych desek proponujemy trucki liderów światowej czołówki Thunder , Venture , Tensor czy Independent . Trucki tych firm gwarantują wysoki poziom wykonania, dużą stabilność podczas jazdy, jak i lekką konstrukcję, poza truckami Independent, które są bardzo masywnie zbudowane. Ich symbole to 144,148,149, 151, 159, 169 lub 5,25, 5,8, 6.0.

Koła i łożyska w deskorolce.

Kiedy już mamy wybraną deskę i trucki czas na koła i łożyska do niej. Koła i łożyska  od Bones, Spitfire, Pig Wheels, ATM, Jart czy Mosaic to prawdziwi światowi liderzy i uznane topowe  marki. Zacznijmy od  łożysk, które dzielimy według materiału, z którego są zrobione, podstawowym materiałem i półką cenową jest łożysko wykonane ze stali. Kolejnym materiałem w hierarchii łożysk jest stal chirurgiczna, takie łożyska są bardziej wytrzymałe i odporniejsze na działania wody, następnie łożyska ceramiczne kończą nam ten ranking jako najbardziej wytrzymałe ze wszystkich wymienionych. Uwaga, nie popełniajcie błędu, sugerując się rankingiem ABEC1-9 , jest on w czasach taniej chińszczyzny łatwy to kastomizacji (podrobienia), praktycznie każdy jest w stanie zamówić, sobie z dalekiego wschód, łożyska z dowolnym wpisem na nich np. Abec 11 chodź, takiego akurat w rankingu nie ma. Koła do deski, bardzo ważny temat przy składaniu zestawu, najlepiej zdać się na nasze doświadczenie w tej dziedzinie, oczywiście dobierzemy odpowiednio do stylu jazdy. Koła najczęściej dzielimy na koła miękkie w skali durometr 80A lub wyższe oraz twarde kółka 100A do 104A . Miękkie koła przeznaczone raczej do rekreacji lub do jazdy na stretcie bądź tzw. flacie, koła twarde potrzebują idealnie gładkiej nawierzchni, co preferuje je do jazdy w nowoczesnych skateparkach.


Wszystko to znajdziecie u nas w sklepie na miejscu Chrom Skateshop Gdańsk.

Wybierzemy, wspólnie zastanowimy się nad wyborem twojego stylu jazdy, wszystkie części do deskorolki jak koła, trucki, łożyska czy tulejki i podkładki, gruntownie przeanalizujemy i dopasujemy do Twoich potrzeb. Wszystko to złożymy w całość na miejscu w skateshopie,dla nas nie ma znaczenia czy to longboard czy fiszka lub klasyczna deskorolka. Doradzimy jak dbać o deskę, by służyła jak najdłużej i na końcu wyjedziesz od nas zadowolony na swojej nowej własnej deskorolce.


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.