Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Bielizna męska-spodenki i szorty

Spodenki, boxerki i bielizna męska w skateshopie.

Miejska moda w skateshopie.

Miejska moda stawia szczególne wyzwania przed młodymi ludźmi, nie dość, że modne wzory i fasony nadają ton dzisiejszym czasom, to trzeba jeszcze je dostosować do swoich męskich potrzeb. Bielizna męska i młodzieżowa w naszym sklepie, szczególnie pasuje młodym ludziom, jeżdżących na deskach, dlatego tak szeroką przygotowaliśmy dla nich ofertę. Zajdą tu wszystko, co może, ich zadowolić a ich koleżankom może to szczególni imponować.

Spodenki Mass Denim to pozycja godna polecenia.

Od lat marka Mass dnm cieszy się niezmienną popularnością, wśród klienteli skateshopów. Jest to polski brand streetowy, kojarzony również ze sceną HH, na rynku europejskim działający już ponad 20lat. Jakość wykonania mówi do nas sama za siebie, produkowana w tkackim zagłębiu przemysłowym w samym sercu polski! Legendarna jakość przekłada się już w kolejnych pokoleniach zadowolonych ziomków odwiedzających nasz skateshop. Żyj pełnią życia ,stara się podpowiadać swoim wyznawcą firma Mass. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy nabyli, bądź nabędą niepowtarzalne produkty tej firmy i innych naszych producentów Street Wear!

Odwiedzaj naszą stronę śmiało, już dziś zamówisz wszystko online, a jeśli chcesz upewnić się przed wysyłką, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Gdańsku. Zawsze chętni do pomocy, ekipa Chrom skateshop!

 

 

 


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.