Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Koła

Konstrukcja deskorolek jest stosunkowo prosta, gdyż nie składa się ze zbyt dużej ilości elementów. Najbardziej powszechne modele złożone są z blatu, trucków, łożysk, podkładek, śrubek, gripu, a przede wszystkim z czterech kółek. Każda z tych części jest niezbędna, by deska mogła bez problemu jeździć. Dla początkującego skatera wszystkie detale powinny mieć duże znaczenie, by nauczyć się poprawnej techniki poruszania się na deskorolce. Dlatego, jeżeli jest się zupełnym laikiem w tej kwestii, warto posłuchać rad specjalistów, którzy z pewnością doradzą jaki blat i truck wybrać. Wąskie deski są najbardziej odpowiednie dla najmłodszych skejtów, z kolei te najszersze zdecydowanie sprawdzą się przy pokonywaniu ram i innych przeszkód, gdyż zapewniają znacznie większą stabilność. Pod doborem odpowiedniego trucku kryją się symbole m.in. 4.7 czy 4.9, które w zasadzie mówią coś jedynie znawcom tematu, więc koniecznie trzeba zdać się na ich opinię.

Jeżeli ten etap mamy już za sobą to pora na kółka do skateboardu. Dobiera się je głównie do stylu jazdy, więc w tym aspekcie również najlepiej zapytać o radę specjalistów. Kółka do deski dzielimy zazwyczaj na miękkie: w skali durometr 80A lub nieco więcej oraz twarde, które zaczynają się od 100A. W zależności od nawierzchni, po której będziemy jeździć oraz tego, czy będzie to bardziej rekreacja czy jednak profesjonalne pokonywanie przeszkód koła do deskorolki muszą być dobrane odpowiednio, by nie zaliczyć kompromitującej wpadki.


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.