Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Farby w sprayu do graffiti i markery renomowanych firm

Tusze, markery i farby graffiti Gdańsk-skateshop Chrom.

 

Jesteś graficiarzem?

Wyraź swój styl! Tylko u nas - farby w sprayu, markery czy spraye do graffiti w ogromnym wyborze kolorów. Perfekcyjna precyzja, doskonała wydajność oraz przyjemny zapach sprawią, że praca z tymi farbami do graffiti będzie czystą przyjemnością. Kup najlepsze spraye do graffiti już teraz! Sprzedajemy tylko produkty kultowych firm, które każdy grafficiarz zna doskonale. Takich nazw jak Molotow, Loop Colors, Clash Paint, Ironlak czy ON The Run lub Montana nie trzeba chyba Ci przedstawiać? Sprawdź naszą ofertę farb i markerów do malowania graffiti - zapewniamy także szeroki wybór dysz do malowania, capy różnego przeznaczenia  dzięki którym zrobisz dokładnie taki wrzut jak chcesz!

Capy, dysze lub końcówki do farb w sprayu.

Chcesz zacząć przygodę z malowaniem? Zaopatrz się w narzędzia do farb graffiti, każda końcówka daje inne możliwości i tak soft cap daje możliwość zmniejszenia ciśnienia do minimum tak abyś mógł precyzyjnie położyć farbę na każdej  powierzchni. Końcówki z rodziny Fat cap dają ogromne ciśnienie i przez to w krótkim czasie możesz pokryć dużą powierzchnie malowania. Skinny to capy które dają równa cienką kreskę lub bardzo cienką linie tak aby móc wykonać odpowiednie detale, idealnie sprawdzają się przy szczegółach, dużych projektach z ciekawymi grafikami i  unikatowych wzorach. Ciekawym narzędziem są końcówki z serii standard, które dają średnia lub całkiem cienką kreskę,  a są one genialne w swej prostocie działania,a jednocześnie nie zapychają się tak często jak inne.

Squeezer i marker do graffiti i nie tylko.

Jeśli twoja wiedza oscyluje na poziomie "markera olejowego" to ten tekst jest dla Ciebie. Chcemy wyjaśnić wszelkie arkana sztuki kaligrafii w tym tekście tak abyś mógł odpowiednio wybrać coś dla siebie. Wybiegając na przeciw twoim potrzebom dajemy ci wszystkie potrzebne rzeczy do walki z systemem który nieubłaganie tłamsi naszą twórczość przez banalne rozwiązania przestrzeni miejskiej.


Zapraszamy do naszego krótkiego graffiti poradnika.

  Markery to wspaniałe narzędzie, zazwyczaj z kulkami w środku aby dokładnie wymieszać farbę lub tusz . Idealne na szybki bombing na mieście w tramwaju czy w podmiejskiej kolejce a także na każdym murze , słupie  w bramie. Flamy z  filcem jako zakończeniem idealnie się sprawdzą na mniej szorstkich powierzchniach takich jak blacha, gładki beton. Te z końcówkami metalowymi tzw. Metal Head użyjesz  praktycznie do każdego podłoża, szorstkie, chropowate paskudne ściany nie ma problemu siedzi na nich każdy wrzut  czy szybki thow up! Squeezer to narzędzie dla chcących się pobawić, skutecznie zostawiając zacieki na swoich tagach lub wrzutach. Squeezery jak sama nazwa w języku angielskim wskazuje zę  jego obudowa musi być  zrobiona z miękkiego tworzywa lub plastiku tak aby mocno ściskając markera  wywołać większe ciśnienie i w ten sposób powstaną  efektowne zacieki. Wszystkie końcówki do flamów są wymienne w naszym sklepie możesz je zakupić w każdej chwili tak jak każdy marker nie jest jednorazowego użytku , możesz go napełniać ile tylko razy zechcesz. Refill czyli tusze i farby do markerów  które dostaniesz w naszym sklepie graffiti w doskonałym wyborze i dobrej cenie od kultowej On The Run  przez producentów takich jak Nero de Inferno włoskiego producenta tuszy do farbowania skór a używanego przez writerów na całym świecie.

 


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.