Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Bluzy Legendarnej marki Thrasher

Bluzy Thrasher w Chrom skateshop

Thrasher Magazin to niewątpliwie pismo i magazyn o świecie deskorolki również online w którym znajdziecie najnowsze publikacje i zdjecia z imprez i kontestów z całego świata zawsze tam gdzie dzieje sie coś ciekawego i niepowtarzalnego. Oprócz tego w magazynie znajdziecie ciekawostki, wywiady z młodymi gniewnymi spod znaku young blood jak i ze starymi wymiataczami. Własne radio thrasher magazin i prężnie działające forum zadowoli najwybredniejszego zajawkowicza tego miejskiego sportu.

Bluzy Thrasher i limitowane kolekcje.  

Magazyn założony w San Francisco w Stanach Zjednoczonych przez trzech zajawionych skejtów Kevina Thatchera, Erica Swensona, Fausto Vitello posiada także swoją własną linie odzieżową która śmiało można zaliczyć do protoplastów wszystkich marek skejtowych.Jak twierdzą sami twórcy Thrashera ich ciuchy nie są tworzone  dla lamusów nie potrafiących odróżnić deski od hulajnogi czy celebrytów, którzy tak chętnie próbują się pokazać przy brudnym, hardcorowym stylu tego producenta.

Ciekawostka I Thrasher i Celebryci  

Firma Thrasher przez lata swojej działalności nie wyrobiła sobie tak szybko rozpoznawalności wśród mainstreamu gdyby nie popularni celebryci ktorzy zaczeli nosić bluzy tej marki. Szefowie magazynu natychmiast odcieli się od takich person nazywając ich klaunami a nawet wysyłając korespondencje to niektórych z nich jak chodźby  popularnego Bibiego i Rihanny. Były to prośby o nie nie zakładanie, pokazywanie  się w bluzach Thrasher'a gdyż nie jeżdzą na deskorolce i nie są w żaden sposób zwiazani z tym ulicznym stylem. Niechcący a trochę przez przypadek w ostatnich latach marka Thrasher na stałe weszła na piedestał  najbardziej rozpoznawalnych firm Streetwear'owych.

 


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.