Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Deskorolki Kompletne

Wiele osób na początku swojej przygody ze skateboardingiem zastanawia się czy lepszym dla niego wyborem będą deskorolki kompletne czy też składane. Jako doświadczeni specjaliści działający w tej branży od wielu lat zdecydowanie popieramy z kilku powodów kupno sprzętu złożonego przez profesjonalistów pracujących u producenta. Po pierwsze - cena. Zakup desek już wcześniej zmontowanych jest często znacznie tańszą opcją niż kupno oddzielnych elementów i złożenie ich od podstaw. Głównie jest to spowodowane tym, że gotowe deskorolki skateboard czy waveboard byłyby nieco niższej jakości niż te, które samodzielnie byśmy składali. Po drugie własnoręczny montaż wszystkich części powoduje znacznie większe ryzyko popełnienia błędu w układaniu konstrukcji, a co za tym idzie możliwość upadku czy też w znacznym stopniu uszkodzenia deski.

Deskorolki – sklep online

Wszystkie nasze sprzęty oraz akcesoria znajdziesz zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. W swoim asortymencie posiadamy deski kompletne, waveboardy oraz skateboardy. Niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej przygody i chcesz poczuć przyjemność z jazdy na czterech lub dwóch kółkach czy możesz określić się mianem profesjonalisty będziesz zadowolony z szerokiej gamy produktów, które oferujemy. Jeżeli jesteś całkowitym laikiem w tej kwestii, zdaj się na naszych specjalistów w sklepie z deskorolkami. Pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich umiejętności.


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.