Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Fullcap i snapback - czapki z daszkiem i inne

Czapki z daszkiem i nie tylko, dla Ciebie w naszym skateshopie.

Snapback czy Full cap ? Czym się różnią ? Jak wybrać dla siebie odpowiednią czapkę ?

Szukasz modnej czapki? Ogromny wybór full capów i snapback-ów w doskonałych cenach! Jeżeli szukasz czapek z daszkiem od legendarnych światowych producentów, jak kultowa New Era , Starter , Michel&Ness czy Dickies (oraz wielu innych), lub może wolisz czapki od polskich producentów takich jak: Prosto , Biuro Ochrony Rapu , Elpolako , Stoprocent wszystko znajdziesz właśnie u nas! Szeroki asortyment rozmiarów i modeli czapek z daszkiem w jednym miejscu. Czy wiecie, czym różni się full cap od snapback a? Choć na pierwszy rzut oka oba rodzaje czapek są niemal identyczne, ale za to warto wiedzieć o pewnych detalach. Czapki typu Full capy są w pełni zabudowane z tyłu, a snapback posiada regulację. Dodatkowo full cap ma znacznie bardziej zaokrąglony daszek, a snapback posiada wycięcie na kształt litery E. Oba rodzaje czapek królowały w różnych epokach i tak snapback jest kojarzony ze złotą erą rapu w latach dziewięćdziesiątych. Full Cap to dominacja w późniejszych latach, początek oraz druga połowa lat 2000.

Snapback

dzięki regulacji z tyłu jest czapką łatwiejszą w użyciu, można ja dowolnie regulować, przez co jest chętniej wybierana przez naszych ziomali wiernych pasjonatów mody skate i nowej klasy bywalców sklepów mody ulicznej. Rozpoznawalność popularnego s napa zawdzięczamy modzie lat dziewięćdziesiątych, kiedy to miała miejsce, prawdziwa rewolucja hip-hopu.

Full cap

To propozycja czapki dostępna w rozmiarach wyrażana w calach i tak mamy całą gamę czapek fitted, lecz najpopularniejsze to te w rozmiarach 6 7/8 - 8 a szczegółowo wygląda to tak: (6 7/8 = 54,9 cm; 7 = 55,8 cm; 7 1/8 = 56,8 cm; 7 1/4 = 57,7 cm; 7 3/8 = 58,7 cm; 7 1/2 = 59,6 cm; 7 5/8 = 60,6 cm; 7 3/4 = 61,5 cm; 7 7/8 = 62,cm; 8 = 63,cm)

Pełne czapki jak nazywamy full capy w języku polskim najchętniej, jest wkładana na głowy przez ortodoksyjnych wyznawców rapu i sceny hip-hop, jak i przez nowe pokolenia mody noszenia tyłem do przodu swojego ulubionego full capa, prawdziwym fenomenem jest firma New Era Cap, która istnieje od początku lat 20. ubiegłego wieku. Nieprzerwanie produkując czapki z wizerunkami amerykańskich drużyn baseball'owych, niektóre z nich jak kolekcja Bob co oznacza skrót Black on Black, są tak popularne na całym świecie, że firma New Era udostępnia je przez cały rok, nabrała ona już statusu w firmie AOS-always on stok.

Wpierdolka

to inaczej baseballówka czapka zdobywającą szturmem serca naszych klientów , wygodna i dopasowana, charakteryzująca się wygiętym daszkiem jest modnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju garderoby. Można ja nosić do sportowych garniturów, jak i szerokich spodni dresowych , sprawdzi się w połączeniu z hitem ostatnich sezonów Joggerami-spodniami najwygodniejszymi, jakie uszyto i wymyślono w ostatnim czasie. Noszą je ostatnim czasie większość gwiazd filmu i muzyki pop, jak i znane persony nie wyłączając cele-brytów, pojawi się również w zamkniętych gettach i miejscach omijanych szerokim łukiem. Taka właśnie jest modna i wygodna dla wszystkich!

Dajemy wam do dyspozycji cały nasz asortyment, wybór należy do was!


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.