Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Hulajnogi Wyczynowe Kompletne

Hulajnogi Wyczynowe Kompletne - Scooters

W tym dziale znajdziesz oryginalne hulajnogi wyczynowe znanych i lubianych marek z całego świata. Przed zakupem powinieneś wiedzieć, że kierownica hulajnogi powinna się znajdować na wysokości linii bioder użytkownika. Wysokość tą mierzymy od ziemi. Jednak tak naprawdę wybór rozmiaru hulajnogi zależy przede wszystkim od osobistych upodobań, stylu jazdy i umiejętności.
Deck (podest) jest wymiennym elementem hulajnogi wyczynowej. Od kilku lat ich konstrukcja tworzona jest z najwyższej jakości aluminium i to głównie wykorzystywanego w lotnictwie (super lekkie). Jeśli preferujesz jazdę na skateparku wybierz krótki podest, jeśli na street'cie to dłuższy, a jeśli chcesz śmigać na obu bez przeszkód to najlepszą długością będzie deck między 52cm-54cm.
Przedstawiamy po krótce kilka firm, specjalizujących się w produkcji hulajnóg wyczynowych kompletnych. Marki te znajdziecie w naszej ofercie:

Hulajnogi Madd Gear MGP nadają się dla początkujących jak i dla zaawansowanych riderów.
Produkty tej firmy charakteryzują się zastosowaniem najnowszych technologii produkcyjnych,
dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i zaawansowane konstrukcyjnie. Odpowiedni design
tylko dopełnia te fresstyle'owe potwory, a kompresja IHC wytrzyma każde ostre i szybkie whipy.

Lucky Scooters to amerykańska firma powstała w 2008r. Podczas projektowania kolejnych hulajnóg wyczynowych, Lucky skupia się przede wszystkim na wytrzymałości, szybkości i możliwości łatwego kontrolowania i panowania nad sprzętem. Ponieważ firma ma również swoją drużynę sportowców, którzy na bieżąco testują produkty, jest w stanie szybko ulepszyć albo wprowadzić zmiany w modelach.

Longway Scooters jest to wyjątkowa marka zwłaszcza pod tym względem, że wszystkie ich hulajnogi wyczynowe są produkowane w jednej oficjalnej fabryce. To zmniejsza liczbę pośredników, przyspiesza procesy R&D, poprawia ceny oraz jakość produktów. Płynny system kompresji ułatwia wykonywanie świeżo przyswojonych trików. Fabryka Longway, w której produkowane są hulajnogi wyczynowe, ma certyfikat BSCI (standard zgodności społecznej).

North Scooters to kluczowa marka stworzona przez miłośników hulajnóg wyczynowych oferująca jedynie produkty najwyższej jakości. Firma została założona w Kanadzie, nie tylko tworzy produkty wysokiej jakości, ale także stara się stworzyć branżę samą w sobie i markę, z którą użytkownicy będą czuli się związani. Hulajnogi wyczynowe North wykonuje się przez robotyczne spawanie TIG, które pozwala osiągnąć niesamowicie precyzyjne rezultaty w każdym modelu.

Crisp Scooters to firma założona w 2011r. i od tego czasu zyskała dużą popularność dzięki swoim stylowym hulajnogom wyczynowym i wytrzymałej konstrukcji. Ideą marki było połączenie designu i jakości,dlatego prawie wszystkie hulajnogi Crisp to jednoczęściowa konstrukcja zapewniająca większą trwałość.
Dedykowana na park hulajnoga wyczynowa z wąskim i lekkim deckiem, który jest łatwy w podbiciu i bardzo responsywny w powietrzu.  


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.