Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Regulamin

1.Sklep CHROM on-line obsługiwany jest przez firmę CHROM Ul.Waryńskiego 40A/6 NIP 957 044 02 26 REGON 191846740 Telefon : +48 609-212-133,
2.Nabywcą w sklepie internetowym CHROM może być osoba prawna lub fizyczna.
3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym CHROM oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z poniższego regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.
4. Ceny produktów wyrażone są w polskich złotych (PLN) i nie zawierają one kosztów transportu.

Odstąpienie od umowy (zwrot) dotyczy wyłącznie konsumenta.Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań, konsument ma prawo zwrócić zakupiny towar bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania produktu.Do paczki prosimy dołączyć formularz zwrotu lub odręcznie napisane pismo zawierajace niezbędne informacje do zwrotu kosztów zakupu lub wymiane na inny towar.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I REALIZACJA

5. Zamówienia można składać całą dobę każdego dnia roku.Zamówienie można również składać wysyłając maila na chrom@chrom.com.pl Lub telefonicznie bądz wysyłając sms na numer 609212133. Sklep CHROM zobowiązuje się do rozpatrzenia złożonego zamówienia najpóźniej w terminie 24 godzin  od momentu złożenia przez Klienta zamówienia.
6. Rozpatrzenie złożonego zamówienia polega na : sprawdzeniu dostępności zamówionych produktów, sprawdzeniu kompletności wysłanych danych oraz skontaktowaniu się telefonicznie z Klientem celem potwierdzenia danych oraz ilości, rodzaju i ceny zamawianych produktów.
7. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie wszystkich pól formularza zawartych w procesie składania zamówienia.
8. Klient może dodatkowo opisać w “uwagach do zamówienia” swoje prośby lub uwagi odnośnie składanego zamówienia.
W takim przypadku dołożymy wszelkich starań aby dołączyć do zamówienia wszystkie uwagi zgodnie z intencją Klienta , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie niezgodności między informacjami jakie opisał Klient w uwagach do zamówienia, a dostarczonymi w zamówieniu. 9. Realizacja zamówienia przebiega w trzech etapach

a) Klient automatycznie jest poinformowany na wskazany adres mailowy o przyjęciu zamówienia oraz jego zawartości i kwocie do zapłaty.
b) Rozpatrzenie zamówienia przez obsługę sklepu
c) Wysłanie zamówienia oraz przesłanie informacji o tym na e-mail Klienta.
Klient jest informowany na bieżąco drogą mailową o postępach dotyczących jego zamówienia.
10. Termin realizacji zamówienia wynosi do 7 dni.
11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
12. Klient ma prawo zrezygnować z zakupu danego artykułu, pod warunkiem że zamówienie nie zostało jeszcze wysłane do Klienta.
13. Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki uzależniony od formy płatności i sposobu jej dostarczenia zamówienia. Wysyłka pocztą Polską: za pobraniem 15 zł, platność przelewem - gratis. Wysyłka kurierem : za pobraniem 15 zł, płatność przelewem- gratis. W przypadku płatności przelewem paczki wysyłamy po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie.
Koszt ten jest przedstawiony klientowi przed uregulowaniem należności co umożliwia wycofanie sie z transakcji.

GWARANCJA I REKLAMACJE

14.Sprzedawca jest obowiązany dostarczyć rzecz bez wad.  Ponosimy odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne produktu w zakresie określonym w art. 556 i następnych ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014, poz. 121). Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
15. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
16. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta.
17. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 21 dni roboczych od daty dostarczenia uszkodzonego towaru.
18. Produkt, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłana po wymaganym terminie,zabrudzony lub zniszczony), będzie odesłana na koszt klienta.
Zwrot zakupinego dowaru prosimy kierować na Adres: Sklep Chrom Ul.Wajdeloty 10 80-242 Gdańsk.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

19. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w ofercie, w tym: zmiany cen oraz ilości towarów będących w ofercie, wycofania poszczególnych produktów z oferty lub wprowadzania nowych towarów do oferty.
20. Wypełnienie formularza z danymi Klienta równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.
21. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych
22.Dane osobowe – Informacje, które są podawane w trakcie wprowadzania zamówienia celem jego wysyłki. Proces podawania Danych osobowych jest bezpieczny i szyfrowany protokołem https. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO.Sklep Chrom zobowiązuje się do nieudostępniania wszelkich danych osobowych innym podmiotom.


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.