Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Daszki na głowę

Daszki na głowę w skateshopie.

Daszek jako praktyczna ochrona przed słońcem.

Od niepamiętnych czasów, daszki zawsze odgrywały praktyczną rolę ochrony głowy i oczu , przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Nie musimy już nosić niewygodnych okularów przeciw słonecznych. Daszki męskie idealnie zastępują okulary, znajdziesz je w naszym skateshopie w szerokim wyborze fasonów, w różnych wariantach i zestawieniach kolorystycznych. Daszki to również wybierany, często dodatek do męskiego ubioru. Dopełnia indywidualny styl każdego mężczyzny, dobierany do modnych spodni joggerów lub sportowych marynarek. Wszystkie dostępne w sklepie daszki męskie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Oddychające tkaniny użyte do produkcji daszków zapewnią nam ochroną i komfort przed nadmiernym potem w upalne dni. Wszystkie nasze produkty znajdziesz w sklepie stacjonarnym w Gdańsku, ale nie wahaj się i skorzystaj z naszej strony online . Zobaczysz jak łatwo, robi się zakupy przez internet , nie wychodząc z domu.

 


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.