Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Szorty i krótkie spodnie męskie chino

Spodenki chino i męskie szorty bawełniane I skateshop Trójmiasto

Spodenki męskie chino stały się w ostatnich sezonach najmodniejszymi krótki spodniami w modzie ulicznej Pasują do każdego modelu obuwia od snekersów po pantofle, nieźle się prezentują do letnich sportowych marynarek. Jednym słowem, szorty chino to idealne spodenki na lato na każdą ewentualność. Chi nosy ich szerokie zastosowanie poznali już nasi klienci, dlatego ich wybór w naszym skateshopie, wzrasta z sezonu na sezon. Boom na eleganckie spodenki chino ,zapoczątkowała marka Dickies , popularnymi modelami multi poket i flat front work. Te popularne modele Dickies'a kreują modę uliczną już od wielu sezonów. Warto zwrócić uwagę na zwiększający się popyt na te modele krótkich spodni w naszym skateshopie.

Bawełniane szorty dresowe i ich zastosowanie.

Odkryj dla siebie wygodne i miękkie w dotyku krótkie spodnie dresowe. Wyrabiane z bawełny najwyższej jakość, przez rodzimy przemysł włókienniczy. Marki Chada oraz Patriotic , bardzo chętnie przypominają się w kolejnych kolekcjach, szerokim wyborem bawełnianych krótkich spodenek. Tu znajdziecie szeroki wybór tych wygodnych szortów. Zastosowanie ich stale rośnie. Na początku ich rola sprowadzała się do wersji dresów na lato, ale urosła do ranki szortów o szerokim zastosowaniu. Wraz z rosnącą popularnością sportu w społeczeństwie i rozwojem klubów fitness po szorty bawełniane ruszyli nowi wyznawcy kultury fizycznej. To masowy odbiorca przyczynił się do popularności spodenek dresowych z bawełny, dlatego nie może ich zabraknąć w skateshopie Chrom. Sprawdź naszą ofertę już teraz, sklep online czeka na Ciebie. Jeśli przed zakupem wolisz obejrzeć, dotknąć i przymierzyć szorty to znajdziesz nas w sklepach stacjonarnym w Gdańsku i w Gdyni.


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.