Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Buty męskie na deskorolkę i nie tylko - streetwear

Buty na deskę i sportowe sneakersy w skateshopie

Ogromny wybór obuwia skate'owego i nie tylko!

Wygodne sportowe buty na deskorolkę i tysiąc innych okazji! Ogromny wybór rozmiarów i modeli sprawi, że na pewno znajdziesz u nas najlepsze buty sportowe dla siebie. Oferujemy tylko buty kultowych światowych producentów streetwear'u, takich jak Vans,Etnies czy Nike. Rodzimy producent butów na dechę firma Lando cieszy się ogromną popularnością wśród społeczności skejcików , produkują swoje obuwie, już od wielu lat cały czas doskonaląc swoje produkty , dodając swoim butom charakteru, jak i praktyczności podnosząc standard materiałów i ścieralności podeszwy, tak aby każdy rider miał stoprocent satysfakcji z każdej jazdy z każdego dojechanego triku na murku ze schodów czy na flacie. Jednym słowem, buty lando są godne polecenia, mają idealny współczynnik ceny do jakości !

Jak wybrać męskie buty na deskorolkę?

Pamiętaj, że buty do jazdy muszą mieć odpowiednio grubą podeszwę, która zapewni Ci doskonałą kontrolę nad deską. Oprócz tego podeszwa powinna być wykonana z solidnych materiałów, by mogła wytrzymać nawet intensywne użytkowanie. Buty na deskorolkę to nie cienkie trampki z brezentu buty muszą być odpowiednio masywne, by wytrzymywały trudy walki z pokrytym papierem ściernym na twoim blacie . Dla Twojej wygody w trakcie akrobacji na deskorolce środek buta powinien być wypełniony miękką wyściółką tak, aby nie powodował późniejszych problemów z kręgosłupem. Buty tak muszą być dopasowane, aby nie można było włożyć palca między piętą a zapiętkami w bucie, dopiero wtedy możesz śmiało śmigać w twoich nowych skokach!

Zapraszamy was do naszych sklepów stacjonarnych na terenie trójmiasta, ale już dziś możecie je zakupić w naszym skateshopie online, pamiętajcie, że zawsze możecie zwrócić buty bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni .


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.