Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Skarpetki, stópki i podkolanówki-męskie i damskie

Kolorowe skarpety skatowe w śmieszne wzory.

Kolorowa bielizna w skateshopie

Sklepy z deskorolkami, zawsze oferują swoim klientom, różnorodność stylu od bardzo stonowanych w klasycznych wzorach i krojach. Jak i nowoczesne pełne świeżości, skatowe i pełne humoru grafiki. Znajdziesz tu wszystkie typy stylowych skarpet, stópki na pełne słońca lato. Podkolanówki w modne wzory dla dziewczyn. Klasyczne skarpety dla młodych skejtów, jak i dla ich dziewuch, a wszystko to oferuje nasz skateshop online. Jeśli lubisz sportowy i wygodny styl, to musisz sprawdzić nasze marki w tym dziale.

Wesołe grafiki skarpetek od skatowych marek

Skarpetki marki Malita to propozycja nie do odrzucenia, świetne wykonanie w niesamowite wzory a cena bije na głowę, konkurentów takich jak HUF, Stance czy DGK. Wszystko to sprawia, że marka Malita ma mocną pozycję w polskim skateboardingu. Skarpety Spitfire to nie tylko oferta dla wielbicieli tej skate owej marki, wszystkie propozycje Spitfire wyszły już dawno poza środowisko związane z deskorolką i kierowane jest do typowego odbiorcy Street wear. Kolaboracje Spitfire x Huf czy Spitfire x Supreme dawno już wypromowały street-wearowy wizerunek tej uznanej w branży skateboard owej marki. Wzory charakterystycznie nawiązują w prosty sposób do słynnego logo marki Spitfire, Big Head. Cenione między innymi przez niesamowitą wygodę w użyciu, świetnie dopasowują się do każdego buta na deskę. Dzień spędzony na skateparku czy miejscówce w skarpetkach tej , czy innych marek z naszego skateshopu, nie męczy w żaden sposób. Kozackie loga marek Dgk, Elade Street Wear czy  Vans, dodają otuchy po długim, wyczerpującym dniu.

Wpadajcie do nas do sklepów stacjonarnych lub zamawiajcie w skateshopie online.

 

 


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.