Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Deski

W czasach, gdy powstawał nasz sklep swoje największe sukcesy odnosił Tony Hawk, a na rynek wchodziła właśnie gra sygnowana jego nazwiskiem. W 1999 roku jako pierwszy człowiek na świecie wykonał “dziewięćsetkę”, czyli 2,5 obrotu deskorolki wokół własnej osi, a my wtedy świętowaliśmy pierwszy rok prowadzonej działalności. Wtedy każdy z nas zamarzył o tym, by móc wykonywać tricki na falconie. Obiecaliśmy więc sobie, że w proponowanym przez nas asortymencie znajdzie się jedynie sprzęt najwyższej jakości, bowiem bycie najstarszym skateshopem w Polsce do czegoś zobowiązuje. W swojej ofercie posiadamy deski do deskorolki, jak i deski skateboard.

Znajdziesz u nas sprzęt wprost od najlepszych i największych producentów w Europie i na świecie. Jart to firma, która na rynku obecna jest od kilkunastu lat. Posiada własną nowoczesną fabrykę, a stosowane w niej innowacyjne technologie przy wytwarzaniu skateboardów zapewniają po prostu radość z jazdy. Ponadto możemy zaoferować deski od znanych marek takich jak: Thunder, Independent oraz Bones. Wszystkie deskorolki dostępne są w różnych rozmiarach do wyboru. W swoim asortymencie posiadamy skateboardy zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców, więc każdy znajdzie coś dla siebie.


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.