Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Łożyska

Niezależnie, czy jesteś zaawansowanym sportowcem, czy może stawiasz dopiero pierwsze kroki, jeśli chodzi o jazdę na deskorolce - konieczne jest wyposażenie się w jak najlepsze części. Jest to ważne dlatego że czas spędzony na longboardzie ma nam sprawiać przyjemność! Denerwowanie się na błędy spowodowane słabymi lub zużytymi częściami może skutecznie odbierać nam radość ze sportu.

Łożyska do deskorolki

W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć tak niezbędnych części, jakimi są łożyska. Pozwolą one na jak najlepsze wrażenia z jazdy a jednocześnie, nie pozwolą na tak szybkie zabrudzenie, dzięki czemu możliwa będzie ich rzadsza wymiana. Odpowiednio zabudowane części nie pozwolą na dostawanie się do nich piasku czy kurzu, co pozwoli na dłuższe cieszenie się jazdą! Oczywiście, warianty zamknięte nie będą konieczne, jeśli z longboardu korzystamy głównie na hali – jednak należy pamiętać, że większość z Was może nie mieć takich możliwości, przez co ćwiczycie głównie na zewnątrz.

Warto wiedzieć, że części zamknięte, które nie pozwalają drobinkom kurzu na dostanie się do wnętrza mechanizmu, charakteryzują się nieco większym oporem – nasza deskorolka będzie więc trochę “hamowana” przez te elementy. Jednak jest to z pewnością o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie niż decydowanie się na łożyska otwarte, nieobudowane – mimo, że szybsze, będą musiały być bardzo często wymieniane!

Łożyska do longboardu – stalowe czy ceramiczne?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele stalowe oraz ceramiczne. Jaka jest między nimi różnica? Wydawać się może, że ceramiczne będą znacznie mniej trwałe - natomiast jest na odwrót! To stalowe z pewnością bardziej sprawdzą się wśród osób początkujących lub wykonujących głównie triki, natomiast ceramiczne będą idealne dla tych, którym zależy na szybkim przemierzaniu dalekich dystansów. Jednak kluczem do odpowiedniego użytkowania jest zadbanie o użycie smaru lub oleju. Ważne jest to niezależnie od typu longboardu czy rodzaju sportu, jaki uprawiamy na naszej deskorolce.

Każdy z naszych produktów jest dokładnie opisany – w związku z czym możliwe jest dobranie idealnych łożysk do swoich potrzeb i do używanej przez siebie deskorolki. W naszym sklepie każdy fan longboardu znajdzie jak najlepsze rozwiązania, które ulepszą oddawanie się swojej pasji – zapraszamy!


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.