Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Kurtki kangurki i jesienne kurtki męskie

Kurtki kangurki męskie

kurtki z charakterystyczną kieszenią na froncie to popularne kurtki kangurki . Nazwa pochodzi od kieszeni kurtki, która nawiązuje do wielkiej naturalnej torby, jaką posiadają zwierzęta z Australii do przenoszenia swojego potomstwa. Kurtka kangurka nie posiada zamka i jest wkładana przez głowę. To propozycja polecana na jesienne wieczory i pierwsze wiosenne miesiące. Choć bywają modele kangurek szytych na zimę, są one ocieplone od spodu, co zmniejsza i krępuje ruchy podczas aktywności fizycznej. Marki takie jak SSG i Thrasher czy Turbokolor specjalizują się w produkcji kurtek Kangurek i zawsze w ich najnowszych kolekcjach znajdziemy coś dla siebie z tego typu kurtek. Elade Street wear to marka , która od początku swej działalności postawiła nacisk na kurtki kangurki w swoich sezonowych kolekcjach. Po kilku nastu latach na dobre ugruntowała sobie pozycje czołowego producenta tych praktycznych kurtek, w polskim modzie streetwear. To sportowa potrzeba przyczyniła się to powstania tej charakterystycznej kurtki sportowej. Możemy ją używać praktycznie w każdym sporcie ruchowym, uprawianym na świeżym powietrzu. Kurtki kangurki zawsze znajdziesz w wyborze godnym uwagi w naszym sklepie stacjonarnym w Gdańsku lub zamówisz online w naszym skateshopie.

Kurtki męskie przejściowe.

Męskie kurtki przejściowe są w dzisiejszej modzie używane przez cały rok. Niezależnie od pogody projektanci tak dopasowują materiały, dzianiny by kurtki można było nosić w każdym sezonie. W wielkim dynamicznym mieście kurtka przejściowa traktowana jest jak szybko zmieniający się dodatek do ubrania. Zarzucona kurtka niedbale i w pośpiechu towarzyszy nam z miejsca pracy do domu. Z wygodnego biura w biegu do samochodu, zakładamy kurtki tylko po to, by po chwili zdjąć ją i rzucić na tylne siedzenie samochodu. Kurtka przejściowa nabrała nowego znaczenie, jest podkreśleniem stylu mężczyzny i charakteru. Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu, to zakładasz kurtki kolorowe i wzorzyste. Chłopak chcący podkreślić swoją przynależność do subkultury będzie sięgał do garderoby po kurtkę skórzaną. Modni mężczyźni zawsze sięgają po klasykę, kurtkę przejściową na zamek w stonowanych kolorach. Takie kurtki to praktyka i elegancja w jednym. Szerokie zastosowanie klasycznych kurtek na zamek sprawia, że są one obecne w większości męskich szaf. Tego typu kurtkę przejściową na zamek dostaniesz w skateshopie Chrom w Gdańsku. Zawsze staramy się dostarczać kurtki od najlepszych producentów takich jak Elade, Prosto czy Vans. Zapraszamy do naszego skateshopu online, gdzie zawsze złużymy radą i pomocą i fachową wiedzą. Napisz maiala , zapytaj lub zadzwoń! Czekamy na Ciebie.

 

 

 


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.