Witamy w sklepie Skateshop online!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 15 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Gumki i podkładki do deskorolki

Chrom to rozwiązania dla wszystkich miłośników skateboardingu - zarówno dla tych, którzy uprawiają ten sport wyczynowo, jak i dla osób, które są amatorami lub zwyczajnie lubią od czasu do czasu pojeździć w celu przemieszczenia się z punktu A do punktu B. Niezależnie, do której z tych grup zaliczasz się Ty – ważne jest, aby odpowiednio zadbać o wyposażenie swojego sprzętu i zapewniać mu części najwyższej jakości. Dzięki temu, przez długi czas będzie on działał świetnie!

W tej kategorii znajdziesz gumki i podkładki do deskorolki. Dzięki nim, jeszcze lepiej spersonalizujesz swój skateboard tak, aby jak najlepiej spełniał Twoje oczekiwania. Podkładki, umieszczanie pomiędzy truckiem a blatem, umożliwią założenie większych kółek, co przełoży się na sposób i komfort jazdy. Gumki o różnej twardości pozwolą na stabilną jazdę oraz na lepszą możliwość manewrowania deskorolką podczas jeżdżenia i wykonywania tricków.

Chrom to szeroki wybór, jeśli chodzi o marki, rodzaje i kolorystykę akcesoriów - złóż zamówienie i nie martw się o jakość produktów!


Kontakt ze sklepem

Masz problem z zamówieniem?
Zadzwoń lub wyślij e-mail.